Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ flexo folder gluer machine ] αγώνας 82 προϊόντα.
Πλήρης αυτοματοποιημένη ζαρωμένη Flexo μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων 300 φύλλο/λ.
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
Ανθεκτικός έλεγχος 8 PLC μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων δομή άξονων
| Όνομα: | Πλήρης-αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Δύο κοινών κομμάτια μηχανών Stitcher ημι αυτόματων ράβοντας για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Ημι αυτόματη, χειρωνακτική σίτιση |
500pcs/min ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
| Όνομα: | Ημι-αυτόματη ράβοντας μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
3 μηχανή εκτύπωσης Flexo χρώματος, αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο που κατασκευάζει τις εγκαταστάσεις
| Όνομα: | Εκτυπωτής Slotter, πλήρης αυτόματη εκτύπωση Flexo Flexo που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
Κενή μηχανή Slotter μεταφοράς Slotter RDC εκτυπωτών Toprint Flexo ελέγχου υπολογιστών
| Όνομα: | Die-cutter Slotter εκτυπωτών Flexo, φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορη αλλαγή διαταγής |
| Χρόνος αλλαγής διαταγής: | για 1-2 χρώματα 5 mins, και 3-4 χρώματα 15mins |
380V ημι αυτόματο διπλό σερβο ημι αυτοκίνητο δύο κομμάτι κοινό Stitcher μηχανών κιβωτίων ράβοντας
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
3 πτυχή 5 πτυχή 7 ζαρωμένο πτυχή κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή 300 φύλλα/λ. με την οθόνη αφής
| Χρώμα εκτύπωσης: | Πολυ χρώματα |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Production Speed Ταχύτητα παραγωγής: | 300sheets/min |
| Έλεγχος οθόνης αφής: | ναι |
Ζαρωμένο Flexo πολυ χρώμα 300 μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων φύλλα/λ.
| Όνομα: | Αυτόματη χαρτοκιβωτίων κιβωτίων εκτύπωση χρώματος Flexo πολυ που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
Ζαρωμένο Starpack φύλλο μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων αυτόματο 180 πλήρως/λ.
| Όνομα: | Ζαρωμένη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |

