Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ 0920 corrugated box printing machine ] αγώνας 67 προϊόντα.
Ανθεκτικό ζαρωμένο κουτί από χαρτόνι που κάνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Ζαρωμένος τροφοδότης τέσσερα ακρών μολύβδου μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων χρώμα Flexographic μηχανή εκτύπωσης
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
Ανθεκτικό αυτόματο κουτί από χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Πλήρως αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή, κιβώτιο πιτσών 380V 60mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρες αυτόματο κιβώτιο Cartn υψηλής ταχύτητας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
380V πλήρως αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή 60mm το κιβώτιο πιτσών που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρες αυτόματο κιβώτιο Cartn υψηλής ταχύτητας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo Toprint 150kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Βάρος: | 48-55tons |
150kw αυτόματη διπλώνοντας να κολλήσει μηχανή, μηχανή εκτύπωσης Flexo για το ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer Flexo για την κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | Σίτιση, εκτύπωση, αυλάκωση, δίπλωμα, να κολλήσει |
Ζαρωμένος έλεγχος με σερβομηχανισμό εκτυπωτής Slotter Flexo μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
ζαρωμένη 380V τεμαχίζοντας μηχανή 220V για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Όνομα: | Καυτή εκτύπωση Flexo πώλησης που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |
Ζαρωμένος χαρτονένιος τροφοδότης τέσσερα ακρών μολύβδου μηχανή εκτύπωσης Flexo χρώματος
| Όνομα: | Άκρη μολύβδου, τροφοδότης τέσσερα εκτύπωση Flexo χρώματος, αυλάκωση περιστροφική, Die-cutter, δονητή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |

