Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ 0920 corrugated box printing machine ] αγώνας 67 προϊόντα.
Εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή 180 φύλλο/λ. για την κατασκευή κιβωτίων πιτσών
| Όνομα: | Αυτόματη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων καταλόγων ελέγχου ervo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον ανοικτό/κλειστό τύπο υψηλής ταχύτητας μηχανών
| Όνομα: | Αυτόματη εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Μηχανή 1200x2400 Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων για τη ζαρωμένη κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα μηχανών:: | μηχανή φακέλλων χαρτοκιβωτίων gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
| Υλικό: | Πάχος 6070mm σώματος |
Πλήρης αυτοματοποιημένη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει την κενή κορυφή μεταφοράς υψηλής ταχύτητας μηχανών
| Όνομα: | Πλήρης αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας κενή εκτύπωση Flexo μεταφοράς τοπ που αυλακώνει την τεμαχίζ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| εξουσιοδότηση: | Ολόκληρη μηχανή εξουσιοδότηση 1 έτους, κιβώτιο μετάδοσης σίτισης 3 έτη |
Εκτύπωση HD Flexo που αυλακώνει μηχανών τοπ σταθερό ανθεκτικό μεταφοράς υψηλής ταχύτητας κενό
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Πλήρης αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας κενή εκτύπωση Flexo μεταφοράς τοπ που αυλακώνει την τεμαχίζ |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Τροφοδότης 4 ακρών μολύβδου περιστροφικός δονητής κοπτών κύβων εκτυπωτών Flexo χρώματος και αντίθετη μηχανή στοιβαχτών
| Όνομα: | Άκρη μολύβδου, τροφοδότης τέσσερα εκτύπωση Flexo χρώματος, αυλάκωση περιστροφική, Die-cutter, δονητή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα, |
Πλήρες αυτοματοποιημένο αυτόματο χαρτοκιβώτιο ελέγχου που διπλώνει κολλώντας τον κατασκευαστή 200 περίπτωσης μηχανών φύλλο/λ.
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Ζαρωμένη μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων με να ζαρώσει σίτισης
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, χαρτονένια ε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |

