Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic carton folding gluing machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
Σταθερή χαρτοκιβωτίων κατασκευής μηχανή κατασκευής κουτιών από χαρτόνι μηχανών ζαρωμένη πλήρως αυτόματη
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Off-$l*line για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Πλήρης αυτόματη μετρώντας εκτίναξη κοπής γωνιών τακτοποίησης μηχανών Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Κατασκευαστές Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Διαθέσιμη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μηχανικών αποστολών, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
1200x2400mm αυτοματοποιημένος ζαρωμένος πλήρης αυτόματος μηχανών Gluer φακέλλων
| Εφαρμογές: | Ζαρωμένα εκτύπωση και δίπλωμα κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 1200x2400mm |
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα σχεδίασης 300 φύλλα/λεπτό |
Πλήρης αυτόματη μηχανή 60mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων με την κενή λεπίδα γιατρών μεταφοράς
| κεραμικός κύλινδρος: | ναι |
|---|---|
| Λεπίδα γιατρών: | Προαιρετικός |
| Έλεγχος: | Ευθύγραμμος έλεγχος με τον εκτυπωτή |
ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo υψηλής ταχύτητας 1200x2400mm μηχανή που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος: | 100% ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Ταχύτητα: | 300 φύλλα/λ. |
Κόπτης FFG Casemaker κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματος φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που διπλώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Toprint |
| Θέση εργοστασίων: | Foshan, Guangdong, Κίνα |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων ελέγχων με σερβομηχανισμό CE υψηλή ταχύτητα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πλαίσιο: | Πάχος 6070mm |
|---|---|
| Ηλεκτρικά μέρη: | Διεθνή πρώτα εμπορικά σήματα όπως Siemens, Danfoss |
| Ταχύτητα: | 300sheets/min |
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων εγγράφου υψηλής ασφαλείας για τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματη μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo, Strapper Gluer φακέλλων ευθύγραμμη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων |
|---|---|
| Κυριώτερα σημεία: | Ευθύγραμμος έλεγχος, εκτός από το κόστος εργασίας και το διάστημα |
| Πάχος: | Πάχος 6070mm πλαισίων |
Ημι αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων/ανώμαλο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που διπλώνει τη μηχανή 1000KG
| Όνομα: | Ημι αυτόματη να κολλήσει Gluer φακέλλων αυτόματη διπλώνοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | ημι αυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |

