Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic carton folding gluing machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo Toprint 150kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Βάρος: | 48-55tons |
Αυτόματη μηχανή Gluer Stitcher φακέλλων Cert διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας/ράβοντας μηχανή χαρτονιού
| Όνομα: | αυτόματη μηχανή φακέλλων gluer stitcher |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Εφαρμογή: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
Αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό που κάνει την αποταμίευση εργασίας μηχανών
| Όνομα: | Υψηλό διπλώνοντας κιβώτιο χαρτοκιβωτίων χαρτονιού ακρίβειας ελέγχων με σερβομηχανισμό που κάνει το φ |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Ανοικτός/στενός μηχανών Gluer φακέλλων παραθύρων τύπων αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
50HZ μηχανή 300 κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων φύλλο/λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Όνομα: | Μηχανή κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Υπηρεσία: | μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, την |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο Gluer φακέλλων 900x2000mm Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα μηχανών: | αυτόματος φάκελλος gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για ζαρωμένα τα Macking κιβώτια χαρτοκιβωτίων |
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
15KW αυτόματη μηχανή δύο Gluer Stitcher φακέλλων σε μια ράβοντας μηχανή χαρτονιού
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer Stitcher φακέλλων |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ελάχιστο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων εγγράφου Gluer 380V 900x2000mm φακέλλων Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μέγεθος: | 900x2000mm |
|---|---|
| 404 Not Found: | Συσκευάζοντας βιομηχανία κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό: | Χαρτόνι |
Ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων πλήρες αυτόματο 380V 50HZ για τα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
8000kgs αυτόματος φάκελλος Gluer 380V 50HZ για να κολλήσει κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματος φάκελλος Gluer, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |

