Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic flexo folder gluer ] αγώνας 79 προϊόντα.
Αυτόματη μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo, Strapper Gluer φακέλλων ευθύγραμμη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων |
|---|---|
| Κυριώτερα σημεία: | Ευθύγραμμος έλεγχος, εκτός από το κόστος εργασίας και το διάστημα |
| Πάχος: | Πάχος 6070mm πλαισίων |
μηχανών Gluer φακέλλων κιβωτίων 60mm αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος που διπλώνει κολλώντας 300Sheet/min
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
αυτόματος εκτυπωτής flexo slotter
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ζαρωμένη μηχανή 60mm 70mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 300 φύλλα/λ.
| Πάχος σώματος: | 6070mm εξαρτώνται από το πρότυπο |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα 300sheets/min σχεδίου |
| Ηλεκτρικό εμπορικό σήμα: | Όλο το διεθνές πρώτης τάξεως εμπορικό σήμα |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων ελέγχων με σερβομηχανισμό CE υψηλή ταχύτητα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πλαίσιο: | Πάχος 6070mm |
|---|---|
| Ηλεκτρικά μέρη: | Διεθνή πρώτα εμπορικά σήματα όπως Siemens, Danfoss |
| Ταχύτητα: | 300sheets/min |
Αυτόματη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον ανοικτό/κλειστό τύπο υψηλής ταχύτητας μηχανών
| Όνομα: | Αυτόματη εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή 350 φύλλα/αυτοματοποιημένης πλήρως λ. ελέγχου
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter Flexo |
|---|---|
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερό και ανθεκτικό, διεθνές εμπορικό σήμα |
Κόπτης FFG Casemaker κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματος φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που διπλώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Toprint |
| Θέση εργοστασίων: | Foshan, Guangdong, Κίνα |
250 φύλλο/ελάχιστη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων 1190x2400mm εκτυπωτής Slotter Flexo αυτόματος φάκελλος Gluer
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
βαρέων καθηκόντων εκτυπωτής Slotter 40mm Flexo της δεκαετίας του '40 μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων
| Αλλαγή διαταγής: | Αλλαγή διαταγής από ένα κουμπί |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Αλλαγή πιάτων εκτύπωσης: | 40 δευτερόλεπτα |

