Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic flexo folder gluer ] αγώνας 79 προϊόντα.
Πλήρης αυτόματη μετρώντας εκτίναξη κοπής γωνιών τακτοποίησης μηχανών Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Κατασκευαστές Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Διαθέσιμη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μηχανικών αποστολών, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο Gluer φακέλλων 900x2000mm Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα μηχανών: | αυτόματος φάκελλος gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για ζαρωμένα τα Macking κιβώτια χαρτοκιβωτίων |
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo Toprint 150kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Βάρος: | 48-55tons |
FFG Caser 900x2000mm Die-Cutter Gluer Slotter φακέλλων Flexo μηχανή με το δίπλωμα ευρεσιτεχνίας Cert
| Εφαρμογή: | για την παραγωγή όλων των ειδών κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
| Οδηγημένος τύπος: | Τύπος εργαλείων με τον έλεγχο με σερβομηχανισμό |
Ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή Gluer FFG Caser Slotter φακέλλων Flexo τροφοδοτών μη συντριβής
| Εφαρμογή: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος: | Φάκελλος Gluer, κατασκευαστής Flexo περίπτωσης |
| Να κολλήσει το σύστημα: | Valco |
ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo υψηλής ταχύτητας 1200x2400mm μηχανή που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος: | 100% ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Ταχύτητα: | 300 φύλλα/λ. |
Αυτόματη εύκολη λειτουργία μηχανών 150m/min Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Ευθύγραμμος φάκελλος Gluer Flexo 300 φύλλα/λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, ανταλλακτικά |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Πλήρης αυτόματος, πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, υψηλή ταχύτητα, σταθερό τρέξιμο |
| Ακρίβεια εκτύπωσης: | ±0.5mm |
Πλήρως αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή, μηχανή Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
Ελάχιστο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων εγγράφου Gluer 380V 900x2000mm φακέλλων Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μέγεθος: | 900x2000mm |
|---|---|
| 404 Not Found: | Συσκευάζοντας βιομηχανία κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό: | Χαρτόνι |

