Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic strapping machine ] αγώνας 17 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματος δένοντας τη μηχανή ευθύγραμμο 2KW για τα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα:: | Αυτόματη μηχανή δεσίματος, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που δένει τη μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Τύπος κίνησης: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
2KVA πλήρως αυτόματη μηχανή 45package/min 400kg δεσίματος
| Όνομα: | Πλήρως αυτοματοποιημένη μηχανή δεσίματος |
|---|---|
| Τάση: | 220V, 50/60 Hz, 1PH, 16 ένα Ευρώπη-βούλωμα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτοματοποιημένος |
Σταθερή χαρτοκιβωτίων κατασκευής μηχανή κατασκευής κουτιών από χαρτόνι μηχανών ζαρωμένη πλήρως αυτόματη
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Off-$l*line για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Παλέτα τύπων W αυτόματη πλήρως που δένει τη μηχανή, 40 pallets/h συρρικνώνονται την τυλίγοντας μηχανή ταινιών
| Όνομα: | Παλέτα τύπων W αυτόματη πλήρως που δένει τη μηχανή, τυλίγοντας μηχανή ταινιών |
|---|---|
| Τάση: | 220V 50HZ 1PH |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Αυτόματο κιβώτιο που δένει τη μηχανή, μηχανή κατασκευής λουριών 0.5Mpa 3.5kw PP
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή δεσίματος, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που δένει τη μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή συνήθεια |
| Τύπος κίνησης: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
Ζαρωμένο Starpack φύλλο μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων αυτόματο 180 πλήρως/λ.
| Όνομα: | Ζαρωμένη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Αυτόματη μηχανή 1200x2400mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων για την κατασκευή των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer, FFG, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που κάνει, βιομηχανία χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική υποστήριξη Technican, ρύθμιση εργοστασίων, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικός απο |
150m/min αυτόματος φάκελλος Gluer 20.8kw για την κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Αυτόματη εύκολη λειτουργία μηχανών 150m/min Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Πλήρες αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή 150m/min 20.8kw
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή Gluer φακέλλων μηχανών |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |

