Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ semi automatic folder gluer ] αγώνας 22 προϊόντα.
Ημι αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων/ανώμαλο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που διπλώνει τη μηχανή 1000KG
| Όνομα: | Ημι αυτόματη να κολλήσει Gluer φακέλλων αυτόματη διπλώνοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | ημι αυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
90m / Ελάχιστος ημι αυτόματος φάκελλος Gluer δύο κομμάτια κοινού Gluer
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή Gluer φακέλλων μηχανών |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
90m/min ημι αυτόματος φάκελλος Gluer δύο κομμάτια κοινού Gluer 380V
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή Gluer φακέλλων μηχανών |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Αυτόματη μηχανή Gluer Stitcher φακέλλων Cert διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας/ράβοντας μηχανή χαρτονιού
| Όνομα: | αυτόματη μηχανή φακέλλων gluer stitcher |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Εφαρμογή: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
90m/min ημι αυτόματη τοποθέτησης σε στρώματα μηχανή τοποθέτησης σε στρώματα χαρτονιού μηχανών σταθερή τρέχοντας
| τρόπος σίτισης: | Αυτόματη σίτιση |
|---|---|
| Όνομα: | Ημιαυτόματο τοποθετώντας σε στρώματα μηχανών χαρτονιού τοποθετώντας Laminator φλαούτων μηχανών αυτόμ |
| Λειτουργία: | Φάκελλος κιβωτίων χαρτοκιβωτίων gluer |
500pcs/min ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
| Όνομα: | Ημι-αυτόματη ράβοντας μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
Δύο κοινών κομμάτια μηχανών Stitcher ημι αυτόματων ράβοντας για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Ημι αυτόματη, χειρωνακτική σίτιση |
380V ημι αυτόματο διπλό σερβο ημι αυτοκίνητο δύο κομμάτι κοινό Stitcher μηχανών κιβωτίων ράβοντας
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων ελέγχων με σερβομηχανισμό CE υψηλή ταχύτητα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πλαίσιο: | Πάχος 6070mm |
|---|---|
| Ηλεκτρικά μέρη: | Διεθνή πρώτα εμπορικά σήματα όπως Siemens, Danfoss |
| Ταχύτητα: | 300sheets/min |
Πλήρως αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή, μηχανή Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |

