Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic corrugated box making machine ] αγώνας 112 προϊόντα.
Διπλή ζαρωμένη Facer μηχανή, 5 ζαρωμένη στρώμα γραμμή παραγωγής 5.5KW 500mm
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού, ζαρωμένο χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή, που ζαρώνει τη γραμμή παραγ |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Τύπος: | Αυτόματος |
Ευθύγραμμος φάκελλος Gluer Flexo 300 φύλλα/λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, ανταλλακτικά |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Πλήρης αυτόματος, πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, υψηλή ταχύτητα, σταθερό τρέξιμο |
| Ακρίβεια εκτύπωσης: | ±0.5mm |
Ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή Gluer FFG Caser Slotter φακέλλων Flexo τροφοδοτών μη συντριβής
| Εφαρμογή: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος: | Φάκελλος Gluer, κατασκευαστής Flexo περίπτωσης |
| Να κολλήσει το σύστημα: | Valco |
Tp-χρώμιο αυτόματος πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος μηχανών Gluer φακέλλων
| Τύπος μηχανής: | Ευθύγραμμη μηχανή Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Λειτουργίες: | από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
| Εγκατάσταση: | Διαθέσιμος στους μηχανικούς αποστολών, ελεύθερη εγκατάσταση |
45m/Min ημι αυτόματη να κολλήσει μηχανή, αυτόματη διπλώνοντας να κολλήσει μηχανή 2.5kw
| Όνομα: | Ημι αυτόματο να κολλήσει κιβώτιο χαρτοκιβωτίων διαταγής μηχανών μικρό που κολλά τη μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Αυτόματος Laminator φλαούτων έλεγχος με σερβομηχανισμό μηχανών για την τοποθέτηση σε στρώματα χαρτονιού
| Όνομα: | αυτόματη laminator φλαούτων μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Ζαρωμένη μηχανή 60mm 70mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 300 φύλλα/λ.
| Πάχος σώματος: | 6070mm εξαρτώνται από το πρότυπο |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα 300sheets/min σχεδίου |
| Ηλεκτρικό εμπορικό σήμα: | Όλο το διεθνές πρώτης τάξεως εμπορικό σήμα |
FFG Caser 900x2000mm Die-Cutter Gluer Slotter φακέλλων Flexo μηχανή με το δίπλωμα ευρεσιτεχνίας Cert
| Εφαρμογή: | για την παραγωγή όλων των ειδών κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
| Οδηγημένος τύπος: | Τύπος εργαλείων με τον έλεγχο με σερβομηχανισμό |
9KW ημι αυτόματη να κολλήσει κιβωτίων 2 κομματιού κοινή μηχανή εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα: | Ημι αυτόματα δύο κοινών κομμάτια μηχανών Gluer ράβοντας |
|---|---|
| 404 Not Found: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | να κολλήσει |
Ζαρώνοντας κύλινδροι 700kgs StarPack για την πιστοποίηση CE γραμμών παραγωγής
| Όνομα: | Ζαρώνοντας κύλινδροι |
|---|---|
| Πρότυπο: | εξαρτάται από τα requirments του πελάτη |
| Τύπος: | οποιοδήποτε φλάουτο διαθέσιμο |

