Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic corrugated box making machine ] αγώνας 112 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή, μηχανή Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο Gluer φακέλλων 900x2000mm Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα μηχανών: | αυτόματος φάκελλος gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για ζαρωμένα τα Macking κιβώτια χαρτοκιβωτίων |
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
Κιβώτιο κοπτών κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo ελέγχων με σερβομηχανισμό αυτόματο ζαρωμένο πλήρως που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
380V πλήρως αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή 60mm το κιβώτιο πιτσών που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρες αυτόματο κιβώτιο Cartn υψηλής ταχύτητας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ανθεκτικό αυτόματο κουτί από χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
3 μηχανή εκτύπωσης Flexo χρώματος, αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο που κατασκευάζει τις εγκαταστάσεις
| Όνομα: | Εκτυπωτής Slotter, πλήρης αυτόματη εκτύπωση Flexo Flexo που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
Πλήρως αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή, κιβώτιο πιτσών 380V 60mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρες αυτόματο κιβώτιο Cartn υψηλής ταχύτητας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
3 πτυχή 5 πτυχή 7 ζαρωμένο πτυχή κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή 300 φύλλα/λ. με την οθόνη αφής
| Χρώμα εκτύπωσης: | Πολυ χρώματα |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Production Speed Ταχύτητα παραγωγής: | 300sheets/min |
| Έλεγχος οθόνης αφής: | ναι |
φάκελλος Gluer, πλήρως αυτόματο κιβώτιο εκτυπωτών 1200x2400mm Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | αυτόματη μηχανή φακέλλων gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Συσκευάζοντας βιομηχανία κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
150 φύλλο/ζαρωμένο λ. κιβώτιο πιτσών μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας αυτόματο που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Αυτόματο κιβώτιο πιτσών που κατασκευάζει ζαρωμένη τη μηχανή τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτί |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, γρήγορα ένδυση-έξω ανεφοδιασμός μερώ |

