Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic corrugated box making machine ] αγώνας 112 προϊόντα.
το διπλάσιο γραμμών παραγωγής χαρτονιού 180mm αντιμετώπισε την προ θερμάστρα 5 στρώμα
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
Ο πλήρως αυτοματοποιημένος κόπτης κύβων, 180 φύλλο/ελάχιστα 3 χρωματίζει τη μηχανή εκτύπωσης Flexo
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
350 φύλλα/η ελάχιστη μηχανή κοπτών κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo εύκολα λειτουργούν
| Όνομα: | Στοιβαχτής δονητών κοπτών κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
2 ζαρωμένη στρώμα χαρτονένια αυτόματη υψηλή ταχύτητα 380V 50HZ μηχανών
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού, ζαρωμένο χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή, που ζαρώνει τη γραμμή παραγ |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων καταλόγων ελέγχου ervo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
300m/Min αυτόματες εγκαταστάσεις 5.5KW γραμμών παραγωγής χαρτονιού 5 στρώματος
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού, ζαρωμένο χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή, που ζαρώνει τη γραμμή παραγ |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
Περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή RDC για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Δονητής υψηλής ταχύτητας & αντίθετος στοιβαχτής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Μέγεθος: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Κενή μηχανή Slotter μεταφοράς Slotter RDC εκτυπωτών Toprint Flexo ελέγχου υπολογιστών
| Όνομα: | Die-cutter Slotter εκτυπωτών Flexo, φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορη αλλαγή διαταγής |
| Χρόνος αλλαγής διαταγής: | για 1-2 χρώματα 5 mins, και 3-4 χρώματα 15mins |
Μηχανή Slotter εκτυπωτών χρώματος 300Sheet/Min Flexo συνήθειας με την κοπή συστημάτων 850x1950 τροφών
| Όνομα: | Μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |

