Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ carton folding gluing machine ] αγώνας 47 προϊόντα.
Tp-χρώμιο αυτόματος πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος μηχανών Gluer φακέλλων
| Τύπος μηχανής: | Ευθύγραμμη μηχανή Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Λειτουργίες: | από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
| Εγκατάσταση: | Διαθέσιμος στους μηχανικούς αποστολών, ελεύθερη εγκατάσταση |
Εκτυπωτής Slotter έξι μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων χαρτονιού RDC Flexo περιστροφή άξονων
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Off-$l*line για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Ευθύγραμμος φάκελλος Gluer Flexo 300 φύλλα/λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, ανταλλακτικά |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Πλήρης αυτόματος, πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, υψηλή ταχύτητα, σταθερό τρέξιμο |
| Ακρίβεια εκτύπωσης: | ±0.5mm |
250 φύλλο/ελάχιστος άξονας διπλό Slotter μηχανών Gluer φακέλλων κιβωτίων ενιαίος
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Τροφοδότης: | Τροφοδότης ακρών μολύβδου |
Εκτύπωση Flexo ελέγχου PLC που αυλακώνει πλήρη αυτόματο μηχανών τεμαχισμού
| Χρήση: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λειτουργίες: | Σίτιση, εκτύπωση, κοπή, δίπλωμα, να κολλήσει |
| Τύπος: | One-time μηχανή περασμάτων |
300 φύλλα/ζαρωμένος λ. κόπτης κύβων μηχανών RDC κιβωτίων τεμαχίζοντας ευκίνητος περιστροφικός
| Τάση: | 380V/220V 50HZ, ή προσαρμογή |
|---|---|
| Βάρος: | Η αυλάκωση του βάρους μονάδων είναι περισσότερο από 10000KGS |
| Όνομα: | Γραμμή Fullly για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει, φάκελλος Gluer, ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή F |
Αυτόματη μηχανή Gluer Stitcher φακέλλων Cert διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας/ράβοντας μηχανή χαρτονιού
| Όνομα: | αυτόματη μηχανή φακέλλων gluer stitcher |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Εφαρμογή: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
15KW αυτόματη μηχανή δύο Gluer Stitcher φακέλλων σε μια ράβοντας μηχανή χαρτονιού
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer Stitcher φακέλλων |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή Gluer FFG Caser Slotter φακέλλων Flexo τροφοδοτών μη συντριβής
| Εφαρμογή: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος: | Φάκελλος Gluer, κατασκευαστής Flexo περίπτωσης |
| Να κολλήσει το σύστημα: | Valco |
Αυτόματη μηχανή 130m/min Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που διπλώνει Gluer
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |

