Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ ce carton box strapping machine ] αγώνας 48 προϊόντα.
Αυτόματη εύκολη λειτουργία μηχανών 150m/min Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
380V ημι αυτόματο διπλό σερβο ημι αυτοκίνητο δύο κομμάτι κοινό Stitcher μηχανών κιβωτίων ράβοντας
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
Ζαρωμένο Starpack φύλλο μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων αυτόματο 180 πλήρως/λ.
| Όνομα: | Ζαρωμένη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Πλήρες αυτοματοποιημένο αυτόματο χαρτοκιβώτιο ελέγχου που διπλώνει κολλώντας τον κατασκευαστή 200 περίπτωσης μηχανών φύλλο/λ.
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Έξυπνο σφηκών τύλιγμα τεντωμάτων CE μηχανών 220V 1.5kw δεσίματος παλετών αυτόματο
| Όνομα: | Έξυπνη τυλίγοντας μηχανή τεντωμάτων παλετών σφηκών με την αυτόματη λειτουργία ταινιών περικοπών |
|---|---|
| Τάση: | 220v |
| Αυτόματος τύπος: | πλήρης αυτόματος |
220V 1.5kw αυτόματη δεσίματος τυλίγοντας μηχανή τεντωμάτων παλετών σφηκών μηχανών έξυπνη
| Όνομα: | Έξυπνη τυλίγοντας μηχανή τεντωμάτων παλετών σφηκών με την αυτόματη λειτουργία ταινιών περικοπών |
|---|---|
| Τάση: | 220V |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Πλήρης αυτόματη μηχανή 60mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων με την κενή λεπίδα γιατρών μεταφοράς
| κεραμικός κύλινδρος: | ναι |
|---|---|
| Λεπίδα γιατρών: | Προαιρετικός |
| Έλεγχος: | Ευθύγραμμος έλεγχος με τον εκτυπωτή |
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων εγγράφου υψηλής ασφαλείας για τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
150kw αυτόματος διπλώνοντας να κολλήσει εξοπλισμός εκτύπωσης Flexo μηχανών για το ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer Flexo για την κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | Σίτιση, εκτύπωση, αυλάκωση, δίπλωμα, να κολλήσει |
8000kgs αυτόματος φάκελλος Gluer 380V 50HZ για να κολλήσει κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματος φάκελλος Gluer, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |

