Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ ce corrugated cardboard box making machine ] αγώνας 98 προϊόντα.
12kw ζαρωμένος έλεγχος με σερβομηχανισμό μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας με τον τροφοδότη ακρών μολύβδου
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
Περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή RDC για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Δονητής υψηλής ταχύτητας & αντίθετος στοιβαχτής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Μέγεθος: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
150m/min αυτόματος φάκελλος Gluer 20.8kw για την κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
1200x2400mm αυτοματοποιημένος ζαρωμένος πλήρης αυτόματος μηχανών Gluer φακέλλων
| Εφαρμογές: | Ζαρωμένα εκτύπωση και δίπλωμα κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 1200x2400mm |
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα σχεδίασης 300 φύλλα/λεπτό |
Ζαρωμένη μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων με τη σίτιση/να ζαρώσει
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, χαρτονένια ε |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
γραμμή παραγωγής 150m/min χαρτονιού 5 πτυχών για το διπλοτειχισμένο χαρτόνι
| Όνομα: | Σε κυματοειδές πανό γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
σε κυματοειδές πανό γραμμή παραγωγής 300M/min 180mm για το διπλοτειχισμένο χαρτόνι
| Όνομα: | γραμμή παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
150kw αυτόματη διπλώνοντας να κολλήσει μηχανή, μηχανή εκτύπωσης Flexo για το ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer Flexo για την κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | Σίτιση, εκτύπωση, αυλάκωση, δίπλωμα, να κολλήσει |
το διπλάσιο γραμμών παραγωγής χαρτονιού 180mm αντιμετώπισε την προ θερμάστρα 5 στρώμα
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
15KW αυτόματη μηχανή δύο Gluer Stitcher φακέλλων σε μια ράβοντας μηχανή χαρτονιού
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer Stitcher φακέλλων |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |

