Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ flexo printer slotter machine ] αγώνας 87 προϊόντα.
60mm 0920 ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων/μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων πιτσών
| Όνομα: | Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Η τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλα τα απαραίτητα έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος βαθμός: | Υψηλή ταχύτητα, πλήρης αυτόματος |
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων εγγράφου υψηλής ασφαλείας για τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Δύο κοινών κομμάτια μηχανών Stitcher ημι αυτόματων ράβοντας για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Ημι αυτόματη, χειρωνακτική σίτιση |
Αυτόματη εύκολη λειτουργία μηχανών 150m/min Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Πλήρες αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή 150m/min 20.8kw
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή Gluer φακέλλων μηχανών |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
380V ημι αυτόματο διπλό σερβο ημι αυτοκίνητο δύο κομμάτι κοινό Stitcher μηχανών κιβωτίων ράβοντας
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
500pcs/min ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
| Όνομα: | Ημι-αυτόματη ράβοντας μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
Ευθύγραμμος φάκελλος Gluer Flexo 300 φύλλα/λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, ανταλλακτικά |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Πλήρης αυτόματος, πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, υψηλή ταχύτητα, σταθερό τρέξιμο |
| Ακρίβεια εκτύπωσης: | ±0.5mm |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo Toprint 150kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Βάρος: | 48-55tons |
Ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή Gluer FFG Caser Slotter φακέλλων Flexo τροφοδοτών μη συντριβής
| Εφαρμογή: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος: | Φάκελλος Gluer, κατασκευαστής Flexo περίπτωσης |
| Να κολλήσει το σύστημα: | Valco |

