Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ flexo printer slotter machine ] αγώνας 87 προϊόντα.
ζαρωμένη 380V τεμαχίζοντας μηχανή 220V για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Όνομα: | Καυτή εκτύπωση Flexo πώλησης που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |
Ζαρωμένος Starpack έλεγχος με σερβομηχανισμό μηχανών κατασκευής κιβωτίων εξουσιοδότηση 1 ετών
| Όνομα: | ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Εκτύπωση Flexo ελέγχου PLC που αυλακώνει πλήρη αυτόματο μηχανών τεμαχισμού
| Χρήση: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λειτουργίες: | Σίτιση, εκτύπωση, κοπή, δίπλωμα, να κολλήσει |
| Τύπος: | One-time μηχανή περασμάτων |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων ελέγχων με σερβομηχανισμό CE υψηλή ταχύτητα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πλαίσιο: | Πάχος 6070mm |
|---|---|
| Ηλεκτρικά μέρη: | Διεθνή πρώτα εμπορικά σήματα όπως Siemens, Danfoss |
| Ταχύτητα: | 300sheets/min |
150kw αυτόματη διπλώνοντας να κολλήσει μηχανή, μηχανή εκτύπωσης Flexo για το ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer Flexo για την κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | Σίτιση, εκτύπωση, αυλάκωση, δίπλωμα, να κολλήσει |
150kw αυτόματος διπλώνοντας να κολλήσει εξοπλισμός εκτύπωσης Flexo μηχανών για το ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer Flexo για την κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | Σίτιση, εκτύπωση, αυλάκωση, δίπλωμα, να κολλήσει |
1200x2400mm αυτοματοποιημένος ζαρωμένος πλήρης αυτόματος μηχανών Gluer φακέλλων
| Εφαρμογές: | Ζαρωμένα εκτύπωση και δίπλωμα κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 1200x2400mm |
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα σχεδίασης 300 φύλλα/λεπτό |
Ανοικτός/στενός μηχανών Gluer φακέλλων παραθύρων τύπων αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
μηχανών Gluer φακέλλων κιβωτίων 60mm αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος που διπλώνει κολλώντας 300Sheet/min
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
3 πτυχή 5 πτυχή 7 ζαρωμένο πτυχή κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή 300 φύλλα/λ. με την οθόνη αφής
| Χρώμα εκτύπωσης: | Πολυ χρώματα |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Production Speed Ταχύτητα παραγωγής: | 300sheets/min |
| Έλεγχος οθόνης αφής: | ναι |

