Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ full automatic flexo printer slotter ] αγώνας 84 προϊόντα.
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων εγγράφου υψηλής ασφαλείας για τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Πλήρες αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή 150m/min 20.8kw
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κολλά τη μηχανή Gluer φακέλλων μηχανών |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
Γραμμή παραγωγής 150m/Min 5 ζαρωμένου χαρτονιού διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας ΠΛΉΡΗΣ αυτόματος πτυχών
| Όνομα: | Σε κυματοειδές πανό γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Τάση: | Συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | guangzhou ή shenzhen |
1200x2400mm αυτοματοποιημένος ζαρωμένος πλήρης αυτόματος μηχανών Gluer φακέλλων
| Εφαρμογές: | Ζαρωμένα εκτύπωση και δίπλωμα κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 1200x2400mm |
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα σχεδίασης 300 φύλλα/λεπτό |
Ανοικτός/στενός μηχανών Gluer φακέλλων παραθύρων τύπων αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
150 φύλλο/ζαρωμένο λ. κιβώτιο πιτσών μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας αυτόματο που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Αυτόματο κιβώτιο πιτσών που κατασκευάζει ζαρωμένη τη μηχανή τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτί |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, γρήγορα ένδυση-έξω ανεφοδιασμός μερώ |
Ανθεκτικός έλεγχος 8 PLC μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων δομή άξονων
| Όνομα: | Πλήρης-αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
12kw ζαρωμένος έλεγχος με σερβομηχανισμό μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας με τον τροφοδότη ακρών μολύβδου
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
Ανθεκτικό ζαρωμένο κουτί από χαρτόνι που κάνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Ζαρωμένος τροφοδότης τέσσερα ακρών μολύβδου μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων χρώμα Flexographic μηχανή εκτύπωσης
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |

