Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ full automatic flexo printer slotter ] αγώνας 84 προϊόντα.
220V / 380V χαρτοκιβωτίων κιβωτίων τεμαχίζοντας κόπτης 65mm κύβων μηχανών RDC περιστροφικός πλαίσιο μηχανών
| Όνομα: | περιστροφική μηχανή κοπής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Ζαρωμένο χαρτονένιο κιβώτιο που διπλώνει και που κολλά τη μηχανή 300 φύλλα/λ.
| Λέξεις κλειδί: | φάκελλος flexo gluer |
|---|---|
| Όνομα: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Υλικό: | ζαρωμένο χαρτόνι |
300 φύλλα/ζαρωμένος λ. κόπτης κύβων μηχανών RDC κιβωτίων τεμαχίζοντας ευκίνητος περιστροφικός
| Τάση: | 380V/220V 50HZ, ή προσαρμογή |
|---|---|
| Βάρος: | Η αυλάκωση του βάρους μονάδων είναι περισσότερο από 10000KGS |
| Όνομα: | Γραμμή Fullly για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει, φάκελλος Gluer, ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή F |
Μηχανή 1200x2400 Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων για τη ζαρωμένη κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα μηχανών:: | μηχανή φακέλλων χαρτοκιβωτίων gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
| Υλικό: | Πάχος 6070mm σώματος |
Η πράσινη ράβοντας μηχανή 220V κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 2200mm 2500mm χειρωνακτική εύκολη λειτουργεί
| Όνομα: | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Χειρωνακτικός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει, κόστος κάτω |
60mm 0920 ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων/μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων πιτσών
| Όνομα: | Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Η τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλα τα απαραίτητα έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος βαθμός: | Υψηλή ταχύτητα, πλήρης αυτόματος |
Περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή RDC για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Δονητής υψηλής ταχύτητας & αντίθετος στοιβαχτής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Μέγεθος: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
ζαρωμένη 380V τεμαχίζοντας μηχανή 220V για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Όνομα: | Καυτή εκτύπωση Flexo πώλησης που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |
0920 ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων/εκτύπωση χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Όνομα: | Ζαρωμένη έλεγχος με σερβομηχανισμό εκτύπωση κιβωτίων χαρτοκιβωτίων μηχανών τεμαχισμού κιβωτίων που α |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Ζαρωμένος Starpack έλεγχος με σερβομηχανισμό μηχανών κατασκευής κιβωτίων εξουσιοδότηση 1 ετών
| Όνομα: | ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |

