Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic carton box making machine ] αγώνας 40 προϊόντα.
Ανοικτός/στενός μηχανών Gluer φακέλλων παραθύρων τύπων αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
Ζαρωμένο Starpack φύλλο μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων αυτόματο 180 πλήρως/λ.
| Όνομα: | Ζαρωμένη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Ζαρωμένο Flexo πολυ χρώμα 300 μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων φύλλα/λ.
| Όνομα: | Αυτόματη χαρτοκιβωτίων κιβωτίων εκτύπωση χρώματος Flexo πολυ που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
150kw αυτόματος διπλώνοντας να κολλήσει εξοπλισμός εκτύπωσης Flexo μηχανών για το ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer Flexo για την κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | Σίτιση, εκτύπωση, αυλάκωση, δίπλωμα, να κολλήσει |
380V ημι αυτόματο διπλό σερβο ημι αυτοκίνητο δύο κομμάτι κοινό Stitcher μηχανών κιβωτίων ράβοντας
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
Αυτοματοποιημένη ζαρωμένη κιβωτίων εκτύπωσης εκτύπωση Flexo μηχανών μηχανοποιημένη που αυλακώνει τη μηχανή
| Όνομα: | Αυτοματοποιημένη και μηχανοποιημένη εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
βαρέων καθηκόντων εκτυπωτής Slotter 40mm Flexo της δεκαετίας του '40 μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων
| Αλλαγή διαταγής: | Αλλαγή διαταγής από ένα κουμπί |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Αλλαγή πιάτων εκτύπωσης: | 40 δευτερόλεπτα |
220V / 380V χαρτοκιβωτίων κιβωτίων τεμαχίζοντας κόπτης 65mm κύβων μηχανών RDC περιστροφικός πλαίσιο μηχανών
| Όνομα: | περιστροφική μηχανή κοπής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
150m/min αυτόματος φάκελλος Gluer 20.8kw για την κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, υδραυλικός, μηχανικός |
1200x2400mm αυτοματοποιημένος ζαρωμένος πλήρης αυτόματος μηχανών Gluer φακέλλων
| Εφαρμογές: | Ζαρωμένα εκτύπωση και δίπλωμα κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 1200x2400mm |
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα σχεδίασης 300 φύλλα/λεπτό |

