Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ motorized corrugated box printing machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo υψηλής ταχύτητας 1200x2400mm μηχανή που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος: | 100% ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Ταχύτητα: | 300 φύλλα/λ. |
Πλήρης αυτόματος περιστροφικός κόπτης κύβων, 65mm ζαρωμένη τέμνουσα μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Αυτόματος περιστροφικός κόπτης κύβων |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
12kw ζαρωμένος έλεγχος με σερβομηχανισμό μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας με τον τροφοδότη ακρών μολύβδου
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
0920 ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων/εκτύπωση χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Όνομα: | Ζαρωμένη έλεγχος με σερβομηχανισμό εκτύπωση κιβωτίων χαρτοκιβωτίων μηχανών τεμαχισμού κιβωτίων που α |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Ανθεκτικό αυτόματο κουτί από χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
3 μηχανή εκτύπωσης Flexo χρώματος, αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο που κατασκευάζει τις εγκαταστάσεις
| Όνομα: | Εκτυπωτής Slotter, πλήρης αυτόματη εκτύπωση Flexo Flexo που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
Ανθεκτικό ζαρωμένο κουτί από χαρτόνι που κάνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
300 φύλλα/ζαρωμένος λ. κόπτης κύβων μηχανών RDC κιβωτίων τεμαχίζοντας ευκίνητος περιστροφικός
| Τάση: | 380V/220V 50HZ, ή προσαρμογή |
|---|---|
| Βάρος: | Η αυλάκωση του βάρους μονάδων είναι περισσότερο από 10000KGS |
| Όνομα: | Γραμμή Fullly για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει, φάκελλος Gluer, ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή F |
Αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό που κάνει την αποταμίευση εργασίας μηχανών
| Όνομα: | Υψηλό διπλώνοντας κιβώτιο χαρτοκιβωτίων χαρτονιού ακρίβειας ελέγχων με σερβομηχανισμό που κάνει το φ |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
4 εκτύπωση Flexo χρώματος που αυλακώνει τη μηχανή, πλήρης αυτόματος ζαρωμένος κατασκευαστής κιβωτίων
| Όνομα: | εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |

