Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ motorized corrugated box printing machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
Κενή μηχανή Slotter μεταφοράς Slotter RDC εκτυπωτών Toprint Flexo ελέγχου υπολογιστών
| Όνομα: | Die-cutter Slotter εκτυπωτών Flexo, φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορη αλλαγή διαταγής |
| Χρόνος αλλαγής διαταγής: | για 1-2 χρώματα 5 mins, και 3-4 χρώματα 15mins |
Αυτόματος χαρτοκιβωτίων κόπτης κύβων κιβωτίων RDC ευκίνητος περιστροφικός με το δονητή/την αυτόματη μηχανή στοιβαχτών
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Κενό κιβώτιο μηχανών Slotter εκτυπωτών Flexo μεταφοράς RDC που κάνει τον αυτόματο στοιβαχτή
| Όνομα: | Die-cutter Slotter εκτυπωτών Flexo, φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη |
|---|---|
| Έλεγχος: | Έλεγχος υπολογιστών με την οθόνη αφής, διαθέσιμη για να συνδέσει με το σύστημα cErp |
| Χρώματα: | προαιρετικός |
Tp-χρώμιο αυτόματος πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος μηχανών Gluer φακέλλων
| Τύπος μηχανής: | Ευθύγραμμη μηχανή Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Λειτουργίες: | από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
| Εγκατάσταση: | Διαθέσιμος στους μηχανικούς αποστολών, ελεύθερη εγκατάσταση |
250 φύλλο/ελάχιστος άξονας διπλό Slotter μηχανών Gluer φακέλλων κιβωτίων ενιαίος
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Τροφοδότης: | Τροφοδότης ακρών μολύβδου |
220V / 380V χαρτοκιβωτίων κιβωτίων τεμαχίζοντας κόπτης 65mm κύβων μηχανών RDC περιστροφικός πλαίσιο μηχανών
| Όνομα: | περιστροφική μηχανή κοπής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή Gluer FFG Caser Slotter φακέλλων Flexo τροφοδοτών μη συντριβής
| Εφαρμογή: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος: | Φάκελλος Gluer, κατασκευαστής Flexo περίπτωσης |
| Να κολλήσει το σύστημα: | Valco |
Ζαρωμένη μηχανή 60mm 70mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 300 φύλλα/λ.
| Πάχος σώματος: | 6070mm εξαρτώνται από το πρότυπο |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα 300sheets/min σχεδίου |
| Ηλεκτρικό εμπορικό σήμα: | Όλο το διεθνές πρώτης τάξεως εμπορικό σήμα |
Χαρτοκιβωτίων κιβωτίων τεμαχίζοντας κόπτης κύβων μηχανών RDC περιστροφικός για ζαρωμένος
| Όνομα: | περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Πλήρες Laminator φλαούτων ελέγχων με σερβομηχανισμό αυτόματο σταθερό τρέξιμο υψηλής ταχύτητας μηχανών 30KW
| τρόπος σίτισης: | Αυτόματη σίτιση |
|---|---|
| Όνομα: | Πλήρες Laminator φλαούτων ελέγχων με σερβομηχανισμό αυτόματο |
| Λειτουργία: | Φάκελλος κιβωτίων χαρτοκιβωτίων gluer |

