Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ toprint flexo printer slotter ] αγώνας 69 προϊόντα.
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Πλήρης αυτοματοποιημένη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει την κενή κορυφή μεταφοράς υψηλής ταχύτητας μηχανών
| Όνομα: | Πλήρης αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας κενή εκτύπωση Flexo μεταφοράς τοπ που αυλακώνει την τεμαχίζ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| εξουσιοδότηση: | Ολόκληρη μηχανή εξουσιοδότηση 1 έτους, κιβώτιο μετάδοσης σίτισης 3 έτη |
Εκτύπωση HD Flexo που αυλακώνει μηχανών τοπ σταθερό ανθεκτικό μεταφοράς υψηλής ταχύτητας κενό
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Πλήρης αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας κενή εκτύπωση Flexo μεταφοράς τοπ που αυλακώνει την τεμαχίζ |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματος χαρτοκιβωτίων κόπτης κύβων κιβωτίων RDC ευκίνητος περιστροφικός με το δονητή/την αυτόματη μηχανή στοιβαχτών
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
150kw αυτόματος διπλώνοντας να κολλήσει εξοπλισμός εκτύπωσης Flexo μηχανών για το ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer Flexo για την κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή των ζαρωμένων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία: | Σίτιση, εκτύπωση, αυλάκωση, δίπλωμα, να κολλήσει |
Ελάχιστο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων εγγράφου Gluer 380V 900x2000mm φακέλλων Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μέγεθος: | 900x2000mm |
|---|---|
| 404 Not Found: | Συσκευάζοντας βιομηχανία κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό: | Χαρτόνι |
ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo υψηλής ταχύτητας 1200x2400mm μηχανή που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος: | 100% ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Ταχύτητα: | 300 φύλλα/λ. |
Πλήρης αυτόματη μετρώντας εκτίναξη κοπής γωνιών τακτοποίησης μηχανών Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Κατασκευαστές Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Διαθέσιμη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μηχανικών αποστολών, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
Ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή Gluer FFG Caser Slotter φακέλλων Flexo τροφοδοτών μη συντριβής
| Εφαρμογή: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος: | Φάκελλος Gluer, κατασκευαστής Flexo περίπτωσης |
| Να κολλήσει το σύστημα: | Valco |
Εκτύπωση Flexo ελέγχου PLC που αυλακώνει πλήρη αυτόματο μηχανών τεμαχισμού
| Χρήση: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λειτουργίες: | Σίτιση, εκτύπωση, κοπή, δίπλωμα, να κολλήσει |
| Τύπος: | One-time μηχανή περασμάτων |

