Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ toprint flexo printer slotter ] αγώνας 69 προϊόντα.
220V / 380V χαρτοκιβωτίων κιβωτίων τεμαχίζοντας κόπτης 65mm κύβων μηχανών RDC περιστροφικός πλαίσιο μηχανών
| Όνομα: | περιστροφική μηχανή κοπής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
1200x2400mm αυτοματοποιημένος ζαρωμένος πλήρης αυτόματος μηχανών Gluer φακέλλων
| Εφαρμογές: | Ζαρωμένα εκτύπωση και δίπλωμα κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 1200x2400mm |
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα σχεδίασης 300 φύλλα/λεπτό |
Η πράσινη ράβοντας μηχανή 220V κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 2200mm 2500mm χειρωνακτική εύκολη λειτουργεί
| Όνομα: | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Χειρωνακτικός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει, κόστος κάτω |
Ζαρωμένη μηχανή 60mm 70mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 300 φύλλα/λ.
| Πάχος σώματος: | 6070mm εξαρτώνται από το πρότυπο |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα 300sheets/min σχεδίου |
| Ηλεκτρικό εμπορικό σήμα: | Όλο το διεθνές πρώτης τάξεως εμπορικό σήμα |
Ανοικτός/στενός μηχανών Gluer φακέλλων παραθύρων τύπων αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
μηχανών Gluer φακέλλων κιβωτίων 60mm αυτοματοποιημένης πλήρως έλεγχος που διπλώνει κολλώντας 300Sheet/min
| Αυτοματοποιημένος έλεγχος: | Ναι, βιομηχανικός αυτοματοποιημένος έλεγχος με την οθόνη αφής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κυριώτερο σημείο: | Πλήρως αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορες διαταγές αλλαγής |
Γραμμή παραγωγής 150m/Min 5 ζαρωμένου χαρτονιού διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας ΠΛΉΡΗΣ αυτόματος πτυχών
| Όνομα: | Σε κυματοειδές πανό γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Τάση: | Συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | guangzhou ή shenzhen |
150 φύλλο/ζαρωμένο λ. κιβώτιο πιτσών μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας αυτόματο που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Αυτόματο κιβώτιο πιτσών που κατασκευάζει ζαρωμένη τη μηχανή τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτί |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, γρήγορα ένδυση-έξω ανεφοδιασμός μερώ |
Ανθεκτικός έλεγχος 8 PLC μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων δομή άξονων
| Όνομα: | Πλήρης-αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |

