Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic corrugated box making machine ] αγώνας 112 προϊόντα.
60mm 0920 ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων/μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων πιτσών
| Όνομα: | Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Η τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλα τα απαραίτητα έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος βαθμός: | Υψηλή ταχύτητα, πλήρης αυτόματος |
Ζαρωμένος Starpack έλεγχος με σερβομηχανισμό μηχανών κατασκευής κιβωτίων εξουσιοδότηση 1 ετών
| Όνομα: | ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων δονητών Slotter εκτυπωτών 0920 Flexo στοιβαχτής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Στοιβαχτής δονητών κοπτών κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
Ζαρωμένο Flexo πολυ χρώμα 300 μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων φύλλα/λ.
| Όνομα: | Αυτόματη χαρτοκιβωτίων κιβωτίων εκτύπωση χρώματος Flexo πολυ που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
Ζαρωμένο Starpack φύλλο μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων αυτόματο 180 πλήρως/λ.
| Όνομα: | Ζαρωμένη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo Toprint 150kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Βάρος: | 48-55tons |
Αυτοματοποιημένη ζαρωμένη κιβωτίων εκτύπωσης εκτύπωση Flexo μηχανών μηχανοποιημένη που αυλακώνει τη μηχανή
| Όνομα: | Αυτοματοποιημένη και μηχανοποιημένη εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
Ελάχιστο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων εγγράφου Gluer 380V 900x2000mm φακέλλων Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μέγεθος: | 900x2000mm |
|---|---|
| 404 Not Found: | Συσκευάζοντας βιομηχανία κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό: | Χαρτόνι |
Ανθεκτικός έλεγχος 8 PLC μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων δομή άξονων
| Όνομα: | Πλήρης-αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων εγγράφου υψηλής ασφαλείας για τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |

