Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ automatic corrugated box making machine ] αγώνας 112 προϊόντα.
850x1950 κοπή του αυτόματου ζαρωμένου κιβωτίου CE Slotter εκτυπωτών Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων πλήρες αυτόματο 380V 50HZ για τα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
Αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό που κάνει την αποταμίευση εργασίας μηχανών
| Όνομα: | Υψηλό διπλώνοντας κιβώτιο χαρτοκιβωτίων χαρτονιού ακρίβειας ελέγχων με σερβομηχανισμό που κάνει το φ |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
380V 3 ζαρωμένο κιβώτιο μηχανών εκτύπωσης flexo χρώματος αυτόματο που κατασκευάζει τις εγκαταστάσεις 900x2000
| Όνομα: | Εκτυπωτής Slotter, πλήρης αυτόματη εκτύπωση Flexo Flexo που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo υψηλής ταχύτητας 1200x2400mm μηχανή που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος: | 100% ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Ταχύτητα: | 300 φύλλα/λ. |
3 γραμμή παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού στρώματος 7 στρώμα κιβώτιο χαρτοκιβωτίων 5 στρώματος που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Κουζίνα κόλλας |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
Ανθεκτικό ζαρωμένο κουτί από χαρτόνι που κάνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
60mm ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων/περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Ζαρωμένος τροφοδότης τέσσερα ακρών μολύβδου μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων χρώμα Flexographic μηχανή εκτύπωσης
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
Πλήρης αυτοματοποιημένη ζαρωμένη Flexo μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων 300 φύλλο/λ.
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |

