Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ flexo printing machine for corrugated carton ] αγώνας 79 προϊόντα.
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων Flexo Toprint 150kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Βάρος: | 48-55tons |
4 εκτύπωση Flexo χρώματος που αυλακώνει τη μηχανή, πλήρης αυτόματος ζαρωμένος κατασκευαστής κιβωτίων
| Όνομα: | εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ζαρωμένο Starpack φύλλο μηχανών εκτύπωσης κιβωτίων αυτόματο 180 πλήρως/λ.
| Όνομα: | Ζαρωμένη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων καταλόγων ελέγχου ervo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Πλήρης αυτοματοποιημένη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει την κενή κορυφή μεταφοράς υψηλής ταχύτητας μηχανών
| Όνομα: | Πλήρης αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας κενή εκτύπωση Flexo μεταφοράς τοπ που αυλακώνει την τεμαχίζ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| εξουσιοδότηση: | Ολόκληρη μηχανή εξουσιοδότηση 1 έτους, κιβώτιο μετάδοσης σίτισης 3 έτη |
Ανθεκτικό αυτόματο κουτί από χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή 350 φύλλα/αυτοματοποιημένης πλήρως λ. ελέγχου
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter Flexo |
|---|---|
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερό και ανθεκτικό, διεθνές εμπορικό σήμα |
Αυτοματοποιημένη ζαρωμένη κιβωτίων εκτύπωσης εκτύπωση Flexo μηχανών μηχανοποιημένη που αυλακώνει τη μηχανή
| Όνομα: | Αυτοματοποιημένη και μηχανοποιημένη εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρως αυτόματος τύπος |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
60mm ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων/περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |

