Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ flexo printing machine for corrugated carton ] αγώνας 79 προϊόντα.
ζαρωμένη 380V τεμαχίζοντας μηχανή 220V για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Όνομα: | Καυτή εκτύπωση Flexo πώλησης που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |
60mm 0920 ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων/μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων πιτσών
| Όνομα: | Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Η τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλα τα απαραίτητα έγγραφα, γρήγορα |
| Αυτόματος βαθμός: | Υψηλή ταχύτητα, πλήρης αυτόματος |
αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο Gluer φακέλλων 900x2000mm Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα μηχανών: | αυτόματος φάκελλος gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για ζαρωμένα τα Macking κιβώτια χαρτοκιβωτίων |
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
Εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή 180 φύλλο/λ. για την κατασκευή κιβωτίων πιτσών
| Όνομα: | Αυτόματη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |
Μηχανή 1200x2400 Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων για τη ζαρωμένη κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα μηχανών:: | μηχανή φακέλλων χαρτοκιβωτίων gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
| Υλικό: | Πάχος 6070mm σώματος |
Ζαρωμένη μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων με να ζαρώσει σίτισης
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, χαρτονένια ε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Ζαρωμένος τροφοδότης τέσσερα ακρών μολύβδου μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων χρώμα Flexographic μηχανή εκτύπωσης
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
Αυτόματη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον ανοικτό/κλειστό τύπο υψηλής ταχύτητας μηχανών
| Όνομα: | Αυτόματη εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Ανθεκτικός έλεγχος 8 PLC μηχανών κατασκευής χαρτοκιβωτίων δομή άξονων
| Όνομα: | Πλήρης-αυτόματη ζαρωμένη μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
300 φύλλο/χαρτοκιβωτίων κιβωτίων κατασκευής μηχανών λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Όνομα: | Μηχανή κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Υπηρεσία: | μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, την |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |

