Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ flexo printing machine for corrugated carton ] αγώνας 79 προϊόντα.
0920 ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων/εκτύπωση χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Όνομα: | Ζαρωμένη έλεγχος με σερβομηχανισμό εκτύπωση κιβωτίων χαρτοκιβωτίων μηχανών τεμαχισμού κιβωτίων που α |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματη μηχανή 1200x2400mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων για την κατασκευή των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer, FFG, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που κάνει, βιομηχανία χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική υποστήριξη Technican, ρύθμιση εργοστασίων, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικός απο |
Πλήρης αυτόματη μετρώντας εκτίναξη κοπής γωνιών τακτοποίησης μηχανών Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Κατασκευαστές Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Διαθέσιμη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μηχανικών αποστολών, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
Ανθεκτικό ζαρωμένο κουτί από χαρτόνι που κάνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ελέγχων με σερβομηχανισμό κατάλογος που κατασκευάζει τη μηχανή, χαρτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Κιβώτιο κοπτών κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo ελέγχων με σερβομηχανισμό αυτόματο ζαρωμένο πλήρως που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Πλήρως αυτόματο ζαρωμένο κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή, μηχανή Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
850x1950 κοπή του αυτόματου ζαρωμένου κιβωτίου CE Slotter εκτυπωτών Flexo που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Σταθερή χαρτοκιβωτίων κατασκευής μηχανή κατασκευής κουτιών από χαρτόνι μηχανών ζαρωμένη πλήρως αυτόματη
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Off-$l*line για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
φάκελλος Gluer, πλήρως αυτόματο κιβώτιο εκτυπωτών 1200x2400mm Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα: | αυτόματη μηχανή φακέλλων gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Συσκευάζοντας βιομηχανία κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
FFG Caser 900x2000mm Die-Cutter Gluer Slotter φακέλλων Flexo μηχανή με το δίπλωμα ευρεσιτεχνίας Cert
| Εφαρμογή: | για την παραγωγή όλων των ειδών κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
| Οδηγημένος τύπος: | Τύπος εργαλείων με τον έλεγχο με σερβομηχανισμό |

