Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ flexo printing machine for corrugated carton ] αγώνας 79 προϊόντα.
Ζαρωμένο χαρτονένιο κιβώτιο που διπλώνει και που κολλά τη μηχανή 300 φύλλα/λ.
| Λέξεις κλειδί: | φάκελλος flexo gluer |
|---|---|
| Όνομα: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Υλικό: | ζαρωμένο χαρτόνι |
1200x2400mm αυτοματοποιημένος ζαρωμένος πλήρης αυτόματος μηχανών Gluer φακέλλων
| Εφαρμογές: | Ζαρωμένα εκτύπωση και δίπλωμα κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 1200x2400mm |
| Ταχύτητα: | Ταχύτητα σχεδίασης 300 φύλλα/λεπτό |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων ελέγχων με σερβομηχανισμό CE υψηλή ταχύτητα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πλαίσιο: | Πάχος 6070mm |
|---|---|
| Ηλεκτρικά μέρη: | Διεθνή πρώτα εμπορικά σήματα όπως Siemens, Danfoss |
| Ταχύτητα: | 300sheets/min |
βαρέων καθηκόντων εκτυπωτής Slotter 40mm Flexo της δεκαετίας του '40 μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων
| Αλλαγή διαταγής: | Αλλαγή διαταγής από ένα κουμπί |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Αλλαγή πιάτων εκτύπωσης: | 40 δευτερόλεπτα |
Η πράσινη ράβοντας μηχανή 220V κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 2200mm 2500mm χειρωνακτική εύκολη λειτουργεί
| Όνομα: | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Χειρωνακτικός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει, κόστος κάτω |
220V / 380V χαρτοκιβωτίων κιβωτίων τεμαχίζοντας κόπτης 65mm κύβων μηχανών RDC περιστροφικός πλαίσιο μηχανών
| Όνομα: | περιστροφική μηχανή κοπής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
3 πτυχή 5 πτυχή 7 ζαρωμένο πτυχή κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή 300 φύλλα/λ. με την οθόνη αφής
| Χρώμα εκτύπωσης: | Πολυ χρώματα |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Production Speed Ταχύτητα παραγωγής: | 300sheets/min |
| Έλεγχος οθόνης αφής: | ναι |
Tp-χρώμιο αυτόματος πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος μηχανών Gluer φακέλλων
| Τύπος μηχανής: | Ευθύγραμμη μηχανή Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Λειτουργίες: | από το χαρτόνι στο χαρτοκιβώτιο |
| Εγκατάσταση: | Διαθέσιμος στους μηχανικούς αποστολών, ελεύθερη εγκατάσταση |
250 φύλλο/ελάχιστος άξονας διπλό Slotter μηχανών Gluer φακέλλων κιβωτίων ενιαίος
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος με το βιομηχανικό έλεγχο υπολογιστών |
| Τροφοδότης: | Τροφοδότης ακρών μολύβδου |

