Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ corrugated box making machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
Εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή 180 φύλλο/λ. για την κατασκευή κιβωτίων πιτσών
| Όνομα: | Αυτόματη εκτύπωση Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |
0920 ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων/εκτύπωση χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Όνομα: | Ζαρωμένη έλεγχος με σερβομηχανισμό εκτύπωση κιβωτίων χαρτοκιβωτίων μηχανών τεμαχισμού κιβωτίων που α |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
300 φύλλα/ζαρωμένος λ. κόπτης κύβων μηχανών RDC κιβωτίων τεμαχίζοντας ευκίνητος περιστροφικός
| Τάση: | 380V/220V 50HZ, ή προσαρμογή |
|---|---|
| Βάρος: | Η αυλάκωση του βάρους μονάδων είναι περισσότερο από 10000KGS |
| Όνομα: | Γραμμή Fullly για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει, φάκελλος Gluer, ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή F |
Γραμμή παραγωγής 5.5KW 5 στρώμα 300m/Min ζαρωμένου χαρτονιού
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού, ζαρωμένο χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή, που ζαρώνει τη γραμμή παραγ |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Τύπος: | Αυτόματη υψηλή ταχύτητα |
Μηχανή 1200x2400 Gluer φακέλλων χαρτοκιβωτίων για τη ζαρωμένη κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα μηχανών:: | μηχανή φακέλλων χαρτοκιβωτίων gluer |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κάνει τη βιομηχανία |
| Υλικό: | Πάχος 6070mm σώματος |
4 εκτύπωση Flexo χρώματος που αυλακώνει τη μηχανή, πλήρης αυτόματος ζαρωμένος κατασκευαστής κιβωτίων
| Όνομα: | εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
ράβοντας μηχανή 220V κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 2200mm η 2500mm χειρωνακτική εύκολη λειτουργεί
| Όνομα: | Ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Χειρωνακτικός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει, κόστος κάτω |
Η πράσινη ράβοντας μηχανή 220V κιβωτίων χαρτοκιβωτίων 2200mm 2500mm χειρωνακτική εύκολη λειτουργεί
| Όνομα: | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Χειρωνακτικός |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει, κόστος κάτω |
Ζαρωμένο χαρτονένιο κιβώτιο που διπλώνει και που κολλά τη μηχανή 300 φύλλα/λ.
| Λέξεις κλειδί: | φάκελλος flexo gluer |
|---|---|
| Όνομα: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Υλικό: | ζαρωμένο χαρτόνι |
ζαρωμένη 380V τεμαχίζοντας μηχανή 220V για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Όνομα: | Καυτή εκτύπωση Flexo πώλησης που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Σταθερός και ανθεκτικός, αποδοτικότητα |

