Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ corrugated box making machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
Πλήρες αυτοματοποιημένο αυτόματο χαρτοκιβώτιο ελέγχου που διπλώνει κολλώντας τον κατασκευαστή 200 περίπτωσης μηχανών φύλλο/λ.
| Όνομα: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τις μηχανές, εκτυπωτής Slotter, αυτόματος φάκελλος Gluer, αυτ |
|---|---|
| Τύπος: | Για κάνετε τα ζαρωμένα χαρτοκιβώτια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτόματος, υψηλή ταχύτητα |
350 φύλλα/η ελάχιστη μηχανή κοπτών κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo εύκολα λειτουργούν
| Όνομα: | Στοιβαχτής δονητών κοπτών κύβων Slotter εκτυπωτών Flexo |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
Περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή RDC για τα ζαρωμένα κιβώτια χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Δονητής υψηλής ταχύτητας & αντίθετος στοιβαχτής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Μέγεθος: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Πλήρης αυτόματη μετρώντας εκτίναξη κοπής γωνιών τακτοποίησης μηχανών Gluer φακέλλων Flexo
| Όνομα: | Κατασκευαστές Gluer φακέλλων Flexo |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Διαθέσιμη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μηχανικών αποστολών, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
Αυτόματη ζαρωμένη περιστροφική τεμαχίζοντας μηχανή/αυτόματο περιστροφικό Slotter
| Όνομα: | Λεπτή άκρη που σκίζει τη σημειώνοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Κενή μηχανή Slotter μεταφοράς Slotter RDC εκτυπωτών Toprint Flexo ελέγχου υπολογιστών
| Όνομα: | Die-cutter Slotter εκτυπωτών Flexo, φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη |
|---|---|
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης αυτοματοποιημένος έλεγχος, γρήγορη αλλαγή διαταγής |
| Χρόνος αλλαγής διαταγής: | για 1-2 χρώματα 5 mins, και 3-4 χρώματα 15mins |
220V / 380V χαρτοκιβωτίων κιβωτίων τεμαχίζοντας κόπτης 65mm κύβων μηχανών RDC περιστροφικός πλαίσιο μηχανών
| Όνομα: | περιστροφική μηχανή κοπής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
Αυτόματη μηχανή 1200x2400mm Gluer φακέλλων κιβωτίων χαρτοκιβωτίων για την κατασκευή των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Όνομα: | Φάκελλος Gluer, FFG, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κιβωτίων χαρτοκιβωτίων που κάνει, βιομηχανία χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική υποστήριξη Technican, ρύθμιση εργοστασίων, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικός απο |
Διπλή ζαρωμένη Facer μηχανή, 5 ζαρωμένη στρώμα γραμμή παραγωγής 5.5KW 500mm
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού, ζαρωμένο χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή, που ζαρώνει τη γραμμή παραγ |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Τύπος: | Αυτόματος |
Ζαρωμένη μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων με τη σίτιση/να ζαρώσει
| Όνομα: | Αυτόματη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα μηχανή Slotter εκτυπωτών Flexo κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, χαρτονένια ε |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |

