Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ corrugated box making machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
Ζαρωμένος έλεγχος με σερβομηχανισμό εκτυπωτής Slotter Flexo μηχανών κιβωτίων τεμαχίζοντας
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει τον τεμαχίζοντας εκτυπωτή Sl |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| εξουσιοδότηση: | 1 εξουσιοδότηση έτους |
Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που σκίζει τη μηχανή, λεπτό slitter ακρών σκόρερ
| Όνομα: | Λεπτή άκρη που σκίζει τη σημειώνοντας μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Αυτόματος τύπος: | μπορέστε να είστε αυτόματα, και το εγχειρίδιο ένα είναι διαθέσιμο. |
300sheets/min πλήρης αυτόματη τέμνουσα μηχανή 65mm κιβωτίων χαρτοκιβωτίων κύβων ζαρωμένη κόπτης
| Όνομα: | Αυτόματος περιστροφικός κόπτης κύβων |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, όλοι τα απαραίτητοι έγγραφα, γρήγορα ένδυση-έξω ο ανεφοδιασμός μερώ |
| Τάση: | 220/380V ή συνήθεια |
300 φύλλο/χαρτοκιβωτίων κιβωτίων κατασκευής μηχανών λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Όνομα: | Μηχανή κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Υπηρεσία: | μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, την |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
50HZ μηχανή 300 κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων φύλλο/λ. εκτύπωσης Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Όνομα: | Μηχανή κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Υπηρεσία: | μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, την |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
380V ημι αυτόματο διπλό σερβο ημι αυτοκίνητο δύο κομμάτι κοινό Stitcher μηχανών κιβωτίων ράβοντας
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για το ράψιμο κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
500pcs/min ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
| Όνομα: | Ημι-αυτόματη ράβοντας μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
Δύο κοινών κομμάτια μηχανών Stitcher ημι αυτόματων ράβοντας για τα ζαρωμένα κιβώτια
| Οδηγώντας τύπος: | Ηλεκτρικός, πνευματικός, μηχανικός |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Ημι αυτόματη, χειρωνακτική σίτιση |
Ημι αυτόματο κιβώτιο CE 500pcs/Min που ράβει σταθερό ανθεκτικό μηχανών 380V
| Όνομα: | Ημι-αυτόματη ράβοντας μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Υπηρεσία: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση & εκπαιδευτική υπηρεσία, σε απευθείας σύνδεση στήριξη, η |
βαρέων καθηκόντων εκτυπωτής Slotter 40mm Flexo της δεκαετίας του '40 μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων Gluer φακέλλων
| Αλλαγή διαταγής: | Αλλαγή διαταγής από ένα κουμπί |
|---|---|
| Αποθήκευση διαταγής: | περισσότερες από 100.000 διαταγές |
| Αλλαγή πιάτων εκτύπωσης: | 40 δευτερόλεπτα |

