Όλα τα Προϊόντα
-
φάκελλος flexo gluer
-
αυτόματος φάκελλος gluer
-
Μηχανή Gluer φακέλλων κιβωτίων
-
εκτυπωτής flexo slotter
-
εκτύπωση flexo που αυλακώνει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων
-
Ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης κιβωτίων
-
ζαρωμένη τεμαχίζοντας μηχανή κιβωτίων
-
Ημι αυτόματη ράβοντας μηχανή κιβωτίων
-
Αυτόματη μηχανή δεσίματος
-
laminator φλαούτων μηχανή
-
Γραμμή παραγωγής χαρτονιού
-
Πελάτης της ΙορδανίαςΗ μηχανή να μην έχει οποιοδήποτε μεγάλο κλείσιμο από τόσα πολλά έτη, αυτό είναι πολύ σταθερή και κόστος εκτός από. -
Πελάτης της ΤαϊλάνδηςΗ μηχανή που τρέχουν πολύ καλά μέχρι τώρα, και η υπηρεσία είναι καλές, θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους πάλι, να σας ευχαριστήσουμε!!! -
Πελάτης της ΜαλαισίαςΜέσα σε τελευταία 2,5 έτη, αγοράσαμε τη μηχανή 3 από Toprint, άξιζαν την εμπιστοσύνη μας και θα επιθυμούσαμε να εργαστούμε με τους για τους μακροχρόνιους όρους.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Ms. Aimee Liu
whatsapp :
+8613570901156
λέξεις-κλειδιά [ corrugated box making machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
σε κυματοειδές πανό γραμμή παραγωγής 300M/min 180mm για το διπλοτειχισμένο χαρτόνι
| Όνομα: | γραμμή παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
15KW αυτόματη μηχανή δύο Gluer Stitcher φακέλλων σε μια ράβοντας μηχανή χαρτονιού
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή Gluer Stitcher φακέλλων |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
Κενό κιβώτιο μηχανών Slotter εκτυπωτών Flexo μεταφοράς RDC που κάνει τον αυτόματο στοιβαχτή
| Όνομα: | Die-cutter Slotter εκτυπωτών Flexo, φάκελλος Gluer, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη |
|---|---|
| Έλεγχος: | Έλεγχος υπολογιστών με την οθόνη αφής, διαθέσιμη για να συνδέσει με το σύστημα cErp |
| Χρώματα: | προαιρετικός |
το διπλάσιο γραμμών παραγωγής χαρτονιού 180mm αντιμετώπισε την προ θερμάστρα 5 στρώμα
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
Ο πλήρως αυτοματοποιημένος κόπτης κύβων, 180 φύλλο/ελάχιστα 3 χρωματίζει τη μηχανή εκτύπωσης Flexo
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας ελέγχων με σερβομηχανισμό που αυλακώνει την τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| 404 Not Found: | Για όλο το είδος κατασκευής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος τύπος: | Πλήρης-αυτόματος |
2 ζαρωμένη στρώμα χαρτονένια αυτόματη υψηλή ταχύτητα 380V 50HZ μηχανών
| Όνομα: | Γραμμή παραγωγής χαρτονιού, ζαρωμένο χαρτόνι που κατασκευάζει τη μηχανή, που ζαρώνει τη γραμμή παραγ |
|---|---|
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
| Λιμένας της φόρτωσης: | Guangzhou ή Shenzhen Κίνα |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
|---|---|
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter, κιβώτιο Flexo χαρτοκιβωτίων που κατασκευά |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Χαρτονένια εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον κατάλογο ελέγχων με σερβομηχανισμό μηχανών
| Όνομα: | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων καταλόγων ελέγχου ervo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τον ανοικτό/κλειστό τύπο υψηλής ταχύτητας μηχανών
| Όνομα: | Αυτόματη εκτύπωση Flexo υψηλής ταχύτητας που αυλακώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερός και ανθεκτικός |
| Τάση: | 380V 50HZ ή συνήθεια |
Αυτόματη εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή 350 φύλλα/αυτοματοποιημένης πλήρως λ. ελέγχου
| Όνομα: | Εκτύπωση Flexo που αυλακώνει τη μηχανή, εκτυπωτής Slotter Flexo |
|---|---|
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σταθερό και ανθεκτικό, διεθνές εμπορικό σήμα |

